КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Напишіть нам, ми відповімо на всі питання:

Наша мета із задоволенням досталяти все, що Вам потрібно, у будь-яку точку України.

Ми працюємо заради Вас!

Рефрежератори
 

Контейнера
 

Зерновози

Контейнеровози

 

Тенти

Цистерни

  • White Vkontakte Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

​© 2014-2018 УКРЗЕРНОКОРМ

Логістичні послуги

 Транспортна логістика складається з комплексу логістичних операцій і логістичних послуг. Логістика в сфері вантажних перевезень дозволяє оптимізувати всі процеси по доставці вантажів в призначений пункт, що особливо важливо і мінімізувати витрати та пов'язані з нею ризики. Оптимізація витрат - першочерговий принцип, на який спирається транспортна логістика.

 Ні для кого не таємниця, що автоперевезення на сьогоднішній день, є популярним і необхідним видом транспортування вантажів в Україні та за її межами. Особливо це стосується випадків, коли мова йде про середні й малі відстані.

  Автоперевезення вантажів – це найдешевший, а крім того, і найшвидший спосіб доставки вашого вантажу. 

Автоперевезення

    У цистернах перевозять наливні вантажі різного виду: харчові рідкі вантажі, рідкі відходи, небезпечні вантажі та багато іншого. Вибір ємкості для перевезення наливного вантажу визначається його властивостями, зокрема потрібна спеціальна ємкість, адаптована до його транспортування. Всі цистерни мають термоізоляцію, яка дозволяє утримувати потрібну температуру, а при необхідності, є можливість підігріву/охолодження вантажу при транспортуванні.

Перевезення цистернами
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now